Hakkımızda

Yüksek Kaliteli Taktik Çözümler

Kalıcı Çözüm Bulmak Nihai Hedefimizdir!

1985 Yılından Beri Ekibimiz Sektörün İhtiyaçlarını Anlamayı Ve Hepsine Hizmet Verecek Güvenilir Ürünler Yaratmayı Başarmıştır.

NİPEX Boru bağlantı parçaları konusunda uzman ve yılların getirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Özellikle boru bağlantı parçalarındaki ürün gamı ile siz müşterilerine Standartlara uygun ürünler satmayı hedeflemektedir.

Ürettiğimiz mamullerin dizaynını, dökümünü, imalatını, montajını, test ve kontrollerini kendi tesislerimizde, kendi uzman ekibimizle yapıyoruz. Bu sayede bütün iş süreçlerinin kalitesini kendi güvencemiz altına alıyoruz.

Müşterilerimize, daha kaliteli ve güvenli ürünler sunmak için AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) Departmanı’mıza gelişen oranda yatırım yapmaktayız.

Firmamız NİPEX mevcut olduğu stoklar ile stok maliyetlerinizi en aza indirmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz Avrupa pazarı ve İç piyasa satışlarını arttırmak ve bir marka haline gelme çabasındadır.

Bazı Harika Gerçekler

Rakamlar Kendi Adına Konuşur

Projelerimiz
0
Yılların Deneyimi
0
Tamamlanmış projeler
0

Kalite Önce Gelir! En Küçük Üründe Bile İmalat Yapılırken Her Dakika Detayına Bakıldığından Emin Oluyoruz. Odak noktamız %100 Müşteri İhtiyaçları ve Memnuniyetidir.

Misyonumuz

Firma olarak, ürün tasarımlarında bilgisayar destekli termodinamik hesaplama sistemleri ve mekanik hesap programları kullanarak müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılıyor, günümüzün rekabet koşullarına uygunluğu sağlayarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşteri kullanımına sunmayı hedefliyoruz.

Isı değiştiricileri ve enerji kazanımları alanında sektörün tüm gerekliliklerini bünyesinde barındıran firmamız, sektörde uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzman ekiplerle imalat yapmaktadır.

Kısa vadede önce bölgemizde, sonra tüm ülke sathına yayılarak üstün kalite standartlarını sektöre hâkim kılmayı hedefliyor, değişim ve gelişime açık işletme prensibiyle hizmet üretiyoruz. Firmamız en önemli misyon olarak, her türlü koşulda müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalite odaklı üretim yapma prensibini sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Türkiye topraklarında kurulan her firma gibi biz de en büyük vizyon olarak, gelişen teknoloji ve üretim çağında söz sahibi olmak isteyen ülkemizi daha ileri noktalara taşımayı görev sayıyoruz. Bu amaçla her geçen gün yeni bilgileri özümseyerek en yüksek kalitede üretim için çaba harcıyoruz.

Manşon, nipel, boru çeşitleri imalatlarında ‘’doğru ve dürüst iş yapan firma’’ olarak tanınmak adına gece gündüz aralıksız çalışan ekibimiz, sektörde güven veren ve örnek sayılan bir kurum yaratmayı her şeyden fazla önemsemektedir.

Farklı çözümler üreterek küresel marka haline gelmek.

Her zaman “en iyi” olmayı hedefleyen ve bu bilinçle yeniliklere açık hizmet anlayışına sahip; ülkemizde sektöründe lider, Avrupa ve Dünya’da tanınan, saygın ve kuvvetli işbirlikleri olan, stratejik hedeflerine ulaşmış bir şirket olmaktır.

Değer ve ilkelerimiz

Çevreye, Topluma Saygı İnsana, Emeğe Saygı Müşteri Odaklılık Üretkenlik Bilimsellik Değişim ve Gelişim Empati ve Uzlaşma Özveri ve Dayanışma Dürüstlük, Güvenilirlik, Sadakat Sosyal sorumluluk Kurumsal Adalet ve Eşitlik Yenilikçilik Şeffaflık Sürdürülebilir Karlı Büyüme Toplam Kalite Takım Çalışması.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Mükemmel Bir Çözüm İçin Güvenebileceğiniz Yaratıcılarız.

Daha Kolay Endüstriyel Çözümler İçin Yardıma mı ihtiyacınız var? Biz Uzmanız!